tradiční

Vánoční minifocení

Sobota 3.12. 9.30-12:00

Jak to bude probíhat

15 minut focení a 5 upravených fotek v elektronické podobě. Lokalita focení je v lese u hlavní silnice před kruháčem na Velký Beranov. Při směru od dálníce na Velký Beranov minete autobusovou zastávku u Dálničního střediska a je to druhá odbočka za ní na pravé straně. Auto můžete nechat na straně silnice nebo na následující odbočce u billboardu, která je vyasfaltovaná a dojít pěšky.

Je to kousek po cestě dovnitř do lesa. Možná bude na cestě trochu bláto, vybrat vhodnou obuv, případně na focení přezout. V lese už je to pak v pohodě. Kdyby něco, tak si uložte číslo: 723916285. Uvidíte u silnice moje šedé Berlingo nebo tam budou stát další auta :). Příadně volejte. Cena je 1000 kč za 5 fotek.

Sebou budu mít prskavky, hvězdčiky, hrneček, deku, ale pokud si chete vzít vánoční svetry, kulichy a podobně, tak to bude super.

Barvy laďte pro nejlepší výsledek do přírodních a neutrálních odstínů. Ale vánoční červená, zlatá a podobně budou taky fajn.

Pokud se vám nebo děti nechce na těch pár minut zeslíkat, určitě v tom případě doporučuju flaušové kabáty nebo bundy v přírodních odstínech, výrazné barvy a nápisy nedoporučuju. Nebo nechte focení na jaro :).